Hakkımızda | Kayseri Şarj İstasyonu - elektrikli araç şarj istasyonu

85 %

Müşteri
post-img-01
post-img-02

Biz ne yapıyoruz!

E-Mobilite Eko Sistemine Katkı Sağlıyoruz

Bugün ve yarın için kişiye özel şarj çözümlerimizle elektrikli araçlar şarj istasyonları kurulum ve bakım hizmeti sunuyoruz. Ülkemizin e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesine katkı sağlayıp, bu çerçevede doğal çevre koşullarının korunması ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlıyoruz.

Misyonumuz

Sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyip her çeşit elektrikli araç şarj istasyonları kurulum hizmeti vermektir...

Vizyonumuz

Ülkemizin e-Mobilite ekosisteminin gelişiminde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve koşulları daha iyiye taşımak için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak.

858 +

AC Şarj İstasyon

650 m

DC Şarj İstasyon

562 +

Teknik servisi

282 +

Devam Eden Projeler

Teknik servis Adımları

Hızlı Yardım Almak İçin 4 Kolay Adım

Kurulum

Kurulum

İhtiyaç Analizi:

Müşterinin elektrikli araç şarj ihtiyaçlarını belirlemek için detaylı bir analiz yapılır. Müşterinin araç tipi, kullanım alışkanlıkları ve şarj gereksinimleri değerlendirilir.
Servis

Servis

Düzenli Bakım:

Periyodik olarak şarj istasyonlarının kontrol edilmesi ve gerekli bakım işlemlerinin yapılması. Elektrik bağlantıları, kablolar ve şarj cihazlarının fiziksel durumu kontrol edilir.
Garanti

Garanti

Kapsamlı Garanti:

Kurulumdan itibaren belirli bir süre boyunca şarj istasyonlarının garanti kapsamında olduğunu taahhüt ederiz. Garanti süresi içinde meydana gelen arızalar için ücretsiz servis hizmeti sunarız.
{"cpt":"client","style":"1","columns":"3","show":24,"from_category":["cozum-ortaklarimiz"],"order":"DESC","orderby":"ID"}

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Eaton

abb

Schneider

sıemens

Legrand

mutlus

eae

bemis

Ay-pa

Nexans

wego

CHNT

Entes

Çetinkaya Pano

Klemsan

Phone icon
Ara
İletişim!
WhatsApp icon
WhatsApp